Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej.
najlepsze okna dla twojego domu...

OKNA w SYSTEMIE ALPHALINE - okna kościan

To nasza propozycja okien dla energooszczędnych!

Sześciokomorowy system o głębokości zabudowy 90 mm ( szerokość ościeżnicy ) zapewnia ochronę cieplną na najwyższym poziomie: przy zastosowaniu szyby standardowej ( Ug=1,0 lub 1,1 Wm2K ) oraz ramy bez klina docieplającego uzyskamy dla całego okna współczynnik przenikania ciepła Uw = 1,1 do 1,2 Wm2K.

W wariancie z zespoleniem trójszybowym ( Ug=0,7 ) i klinem docieplającym współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi Uw = 0,9 Wm2K, co kwalifikuje okna do zastosowania w domach energooszczędnych oraz przy termomodernizacji.

Okna w systemie Alphaline dają możliwość zastosowania oszklenia o grubości od 24 do 50 mm w układzie dwu- lub trójszybowym.

Zastosowanie nowatorskiego klina ocieplającego zintegrowanego z jedną z komór profila ramy dodatkowo zwiększa izolacyjność cieplną.

Grubość ścianek zewnętrznych profila spełnia najwyższe standardy RAL - "Klasa A" (PN-EN 12608).

Potrójny układ uszczelek z uszczelką środkową zapewniają doskonałą szczelność, izolację akustyczną i izolację cieplną.

Sprawdzone wzmocnienie stalowe znane z profili 70-milimetrowych, zapewniające stabilność statyczną i długookresową funkcjonalność.

Wzornictwo o klasycznej optyce i wyważonych proporcjach nawiązujące do profili Perfectline. Niska łączna wysokość boczna profili skrzydła i ramy na poziomie 118 mm zapewniająca większą powierzchnię szyby i doskonałe doświetlenie wnętrza. Z uwagi na stonowany, neutralny wygląd i kontury zewnętrzne pasuje praktycznie do każdej elewacji.

Pewne osadzenie szyby w profilu o głębokości 24 mm powoduje, że okno trudniej sforsować niepożądanym gościom oraz ogranicza skraplanie się na szybie pary wodnej.

Alphaline to nowoczesny system profili okiennych spełniający najwyższe wymagania klientów.
Wariant trójszybowy z klinem docieplającym
Wariant dwuszybowy bez klina docieplającego
Copyright © 2010 F.H.U Pelraf