Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej.
najlepsze okna dla twojego domu...

oferta - okna kościan

OKNA PCW

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Dlatego wymaga przemyślanych decyzji. Jednym z najważniejszych elementów domu są okna. Łączą świat zewnętrzny z wnętrzem i mają duży wpływ na panującą w nim atmosferę.

Więcej...

DRZWI

Drzwi stanowią podstawowy element każdego domu. Są centralnym punktem wejścia do domu. Żaden inny element nie wpływa tak bardzo na charakter jego fasady. Jednak oprócz walorów estetycznych drzwi wejściowe muszą spełniać wysokie wymagania techniczne. Muszą być funkcjonalne, bezpieczne oraz niezawodne.

Więcej...

Rolety materiałowe

Rolety w kasecie i prowadnicach ; elegancki wygląd, bezinwazyjny montaż, bogaty wybór materiałów. Roletki bez nawiercania ; prosty, bezinwazyjny montaż i demontaż, łatwa wymiana lub zamiana tkaniny, możliwość zastosowania na każdym oknie, atrakcyjna cena...

Więcej...

Rolety zewnętrzne

izolują akustycznie, zabezpieczają przed hałasem, chronią przed wiatrem i deszczem...

Więcej...

Żaluzje poziome

żaluzja pozioma zwykła (taśma 16mm i 25mm), żaluzja pozioma na wieszakach (taśma 16mm i 25mm), żaluzja WENUS (mechanizm łańcuszkowy), żaluzja drewniana...

Więcej...

Żaluzje pionowe

nadają pomieszczeniu przytulności, montowane do sufitu lub ściany...

Więcej...

Siatki przeciw owadom - moskitiery

moskitiera zwijana, moskitiera ramkowa, moskitiera lamela, moskitiera drzwiowa...

Więcej...

Wykończenia wnętrz

Biuro ogłoszeń Panoramy Leszczyńskiej i Gazety Kościańskiej

Copyright © 2010 F.H.U Pelraf