Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej.
najlepsze okna dla twojego domu...

OKNA w SYSTEMIE Effectline - okna kościan

Effectline to nowoczesna konstrukcja okien z jeszcze bardziej smukłą sylwetką – tylko 109 mm wysokości pakietu profili. Nowa wysokość przylgi w skrzydle spowodowała wyposażenie okna w nową specjalnie stworzoną dla systemu Effectline listwę przyszybową wysokości 18 mm.

Jest to rozsądna cenowo propozycja nawet dla bardzo wymagających klientów. Okna w systemie Effectline są wyposażone w pięciokomorowy profil, szkło niskoemisyjne oraz dodatkowo proponujemy nowe rozwiązanie techniczne w zakresie okuć obwiedniowych, specjalne zawiasy chowane w ramie okna: autoPilot Elegance. To "dyskretne" okucie jest zupełnie niewidoczne przy zamkniętym oknie.

Podstawowe cechy nowego systemu to: funkcjonalność, bezpieczeństwo i stabilność.

Niższa wysykość konstrukcji pozwala na lepsze doświetlenie mieszkania.

Dwupowierzchniowe współekstrudowane uszczelki, zamocowane ze spadkiem 15 stopni licują się z profilem i gwarantują doskonałe odprowadzanie wody.

Wrąb okuciowy usytuowany w osi 13 mm pozwala na zastosowanie mocniejszych elementów okuciowych.

Dodatkowe użebrowanie ramy zapewnia większe jej usztywnienie oraz stabilne zamocowanie zaczepów okuciowych.

Ścianki zewnętrzne w Klasie A o grubosci 3 mm z tolerancją wymiarową 0,2 mm.

Okna Effectline to przede wszystkim dobra i ceniona przez użytkowników konstrukcja, dedykowana wszystkim osobom, które szukają okien dobrej jakości, ale za niewygórowaną cenę.

Copyright © 2010 F.H.U Pelraf