Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej.
najlepsze okna dla twojego domu...

OKNA w SYSTEMIE Perfectline - okna kościan

Okna PERFECTLINE to produkty cechujące się trwałością, funkcjonalnością i bardzo wysokimi parametrami technicznymi. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciepło i spokój domowego ogniska.

Zastosowanie poszerzonych do 70 mm profili polepszyło statykę okna, a możliwość użycia grubszych szyb oraz ich głębszego osadzenia znacznie zwiększa ich bezpieczeństwo.

Dzięki perfekcyjnej technologii produkcji system PERFECTLINE udoskonalił i połączył cechy systemów luksusowych ze standardowymi, tworząc nowy wizerunek okna, który wyróżnia się niezwykle długą żywotnością, a także idealnym kolorem na wiele lat.

Zamknięte wzmocnienie stalowe zapewnia idealną statykę i bezpieczeństwo.

Specjalna uszczelka z komorą chroni przed przenikaniem wilgoci i powietrza.

Pakiet profili Perfectline ma wysokość 118 mm, co sprawia, że okno ma większą powierzchnię szyby i doskonale doświetla pomieszczenie.

Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi, jak profile, ze spadkiem 15 stopni, dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.

W oknach w systemie Perfectline istnieje możliwość stosowania szyb o grubości od 14 do 42 mm bez konieczności użycia dodatkowych profili.

Istnieje możliwość wykonania okien w systemie PERFECTLINE w trzech wariantach w zależności od indywidualnych życzeń klientów:

Perfectline skrzydło niezlicowane
Perfectline skrzydło półzlicowane
Perfectline skrzydło półzlicowane P-SWING
Copyright © 2010 F.H.U Pelraf