Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Możecie Państwo dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedź się więcej.
najlepsze okna dla twojego domu...

OKNA w SYSTEMIE Swingline - okna kościan

To okna wyróżniające się zaokrąglonymi konturami ościeżnicy i skrzydła.

Okna SWINGKINE posiadają jednolity charakter nadany przez zaokrąglenie wszystkich krawędzi, co nadaje oknu wyjątkowy wygląd. Nasza propozycja skierowana jest jednak nie tylko do klientów ceniących walory estetycznego wzornictwa okien.

Okna w systemie Swingline spełniają bowiem najwyższe parametry techniczne. Szeroki na 70mm pięciokomorowy profil posiada wysokie właściwości izolacyjne i akustyczne oraz sztywną i stabilną konstrukcję. Nowy owalny kształt listew przyszybowych wpływa na poprawę odprowadzenia wody i zanieczyszczeń.

Szyba o współczynniku przenikania ciepła U= 1,0 W/m2K, osadzona w profilu o głębokości 24 mm podwyższa bezpieczeństwo okna oraz wpływa na ograniczenie skraplania się pary wodnej na powierzchni szyby.

Dwie uszczelki z powierzchniami ukierunkowanymi, jak profile, ze spadkiem 15 stopni, dają doskonałą ochronę przed niekontrolowaną wymianą powietrza i znakomicie odprowadzają wodę oraz zanieczyszczenia.

13-milimetrowa oś wrębu okuciowego daje lepsze zabezpieczenie przed wyłamaniem lub wyjęciem okna.

Elegancka linia profili Swingline sprawia, że pasują one do każdego stylu architektonicznego. To doskonała propozycja dla domów jednorodzinnych oraz nowoczesnych apartamentów.

SWINGLINE II PL
Copyright © 2010 F.H.U Pelraf